Правила відвідування фітнес зони

Правила відвідування фітнес зони

(зала групових занять фітнесом)

 1. Жетон є допуском на заняття. Інструктор має право не допустити клієнта на дане заняття без жетона. Вам необхідно здати жетон інструкторові у залі. У разі втрати жетона Ви зобов’язані відшкодувати вартість жетона в розмірі 50 грн.
 2. Вхід до зали тільки у змінному взутті.
 3. Використання мобільних телефонів у залі аеробіки не дозволяється.
 4. Тривалість разового відвідування тренажерної зали становить 90 хв., персонального заняття 60 хв., групового і персонального заняття фітнесом 55 хв.
 5. Велике прохання не використовувати «сильний» парфюм.
 6. Запізнення більш ніж на 10 хвилин небезпечно для Вашого здоров’я. Інструктор має право не допустити клієнта на дане заняття.
 7. У залі аеробіки місця не резервують.
 8. Переконливе прохання не залишати передчасно заняття без попередження інструктора.
 9. Після заняття Ви повертаєте все обладнання у відведені для цього місця.
 10. Відвідування або заняття в кардіо-залі без нагляду тренера чи попереднього інструктажу небезпечне і малоефективне.
 11. Дотримуйтесь особистої гігієни.
 12. У разі поганого самопочуття негайно звертайтеся до тренера або чергового лікаря.
 13. Діти, друзі і родичі чекають закінчення заняття у спеціально відведених місцях.
 14. В тренажерному залі мають право надавати консультації та тренувати  лише тренери клубу «Спортренд». В разі зневаги цього правила, шляхом утаєння від адміністрації клубу  достовірної інформації за фактом використання тренажерної зали, відвідувачі, які будуть відмічені в процесі вище вказаних складових з тренерами не клубу «Спортренд», наступного разу на заняття в тренажерному залі  допущені не будуть.
 15. У разі неможливості Вашої присутності на персональному занятті Вам необхідно за 24 години повідомити тренера або адміністрацію комплексу. Якщо цього зроблено не було, тренер має право вважати заняття проведеним і списати його з Вашого абонемента.

Адміністрація комплексу не несе відповідальності за не здані на зберігання речі. У разі порушення правил, адміністрація залишає за собою право анулювати абонемент і позбавити Вас права на подальше відвідування комплексу. Також, адміністрація мережі спортивних комплексів Sportrend залишає за собою право відмовити клієнту в наданні послуг без пояснення причин.