Правила посещения теннисных кортов

Правила відвідування тенісних кортів

СОК Sportrend

 1. Вхід на грунтові тенісні корти проводится на підставі сплаченого часу (оренди або тренувань). Пропуском на тенісні корти є ЖЕТОН, виданий адміністратором. ЖЕТОН на тенісному корті передається черговому. При втраті жетона: сумма застави 50 грн.
 2. Категорично забороняється бронювати за собою як оренду корту, так і заняття з тренером без 100% оплати.
 3. Оплата проводиться на адміністрації клубу СОК «Sportrend» , а також в будь якому відділенні банку, як за готівковим, так і безготівковим розрахунками.
 4. Відміну або перенесення заброньованого часу можна зробити не пізніше 21:00 попереднього дня, зв’язавшись з адміністратором. У випадку, якщо Ви не попередили адміністратора про перенесення ігрового часу до 21:00 – ігровий час вважається використаним.
 5. Вартість на спортивно-оздоровчі послуги СОК «Sportrend» може бути переглянута у зв’язку з сезонними змінами, а також зі змінами в комунальних тарифах і оподоткуванні, при цьому адміністрація СОК «Sportrend» забов’язана попередити про це відвідувачів шляхом розміщення інформації на рецепції клубу та інтернет ресурсах клубу мінімум за один тіждень до зміни цін на спортивно-оздоровчі послуги.
 6. Вхід на грунтові тенісні корти допускається ліше в тенісному взутті. Черговий по кортах має право не допустити на тенісний корт відвідувача в якого відсутне тенісне взуття. Грощі не будуть повернені.
 7. Ігровий час на тенісному корті 55 хвилин.
 8. При умисному нанесенні шкоди майну клубу, а також прі нецензурних висловах на кортах відвидувачами, черговий має право перервати проведення занзанять або використання тенісного корту під оренду з подальшим відстороненням відвідувачів з корту. Оплата при цьому повернена не буде.
 9. На тенісних кортах СОК «Sportrend» мають право надавати послуги з тенісу лише тренери клубу «Sportrend» за вийнятком відведеного часу узгодженого з адміністраціею клубу. В разі порушення цього правила, шляхом утаєння від адміністрації клубу достовірної інформації за фактом використання тенісних кортів, відвідувачі, які будуть  відмічені в процесі тренувань з тренерамі не клубу «Sportrend», наступного разу на корти допущенні не будуть.
 10. Групи для тренувань з тенісу формуються на підставі прідбаних абонементів. За групою закріплюються певні дні та часи тренувань. Це гарантує відвідувачі місце в групі, за якою він закриплений. Разові заняття несуть в собі завдання ознайомлення і не є інструментом формування груп.
 11. Тренери клубу «Sportrend» Зобовьязані вести облік наявності оплати у відвідувачів групових заннять за для проведення продуктивних тренувань та сприяти вирішенню всіх питань щодо можливих непорозумінь із відвідувачем.
 12. Забороняється знаходитись на тенісних кортах клубу «Sportrend» у нетверезому і наркотичному сп’янінні, а також розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої, вживати наркотичні засоби.
 13. Відвідувач придбавши будь яку послугу клубу на тенісних кортах «Sportrend», повинен ознайомитись з правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» витікаючих з положення про порядок надання спортивно-оздоровчих послуг на тенісних кортах клубу «Sportrend» на адміністрації клубу. Придбиння послуг клубу або особистий підпис під Правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» с згодою відвідувача до вимог які встановлюються клубом «Sportrend» для відвідувачів. За небожання ознайомитися з Правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» – адміністрація відповідальності не несе.
 14. Відвідувачу клубу «Sportrend» може бути відмовлено в наданні спортивно-оздоровчих послуг, якщо він не дотримуеться Правил відвідування тенісних кортів клубу «Sportrend», а також не має наміру їх дотримуватись.
 15. Щоб уникнути непередбачених ситуацій і певної напруженості, а також для створення необхідних умов що стосується тренувального процесу, забороняється виходити на тенісни корти глядачам або другим відвідувачам, не причетних до тренувального процесу або оренди тенісних кортів, включаючи батьків і родичів дітей, які на данний момент проводять тренування.