Правила посещения теннисных кортов

Правила відвідування тенісних кортів

СОК Sportrend

 1. Вхід на грунтові тенісні корти проводится на підставі сплаченого часу (оренди або тренувань). Пропуском на тенісні корти є ЖЕТОН, виданий адміністратором. ЖЕТОН на тенісному корті передається черговому. При втраті жетона: сумма застави 50 грн.
 2. Категорично забороняється бронювати за собою як оренду корту, так і заняття з тренером без 100% оплати.
 3. Оплата проводиться на адміністрації клубу СОК «Sportrend» , а також в будь якому відділенні банку, як за готівковим, так і безготівковим розрахунками.
 4. Відміну або перенесення заброньованого часу можна зробити не пізніше 21:00 попереднього дня, зв’язавшись з адміністратором. У випадку, якщо Ви не попередили адміністратора про перенесення ігрового часу до 21:00 – ігровий час вважається використаним.
 5. Вартість на спортивно-оздоровчі послуги СОК «Sportrend» може бути переглянута у зв’язку з сезонними змінами, а також зі змінами в комунальних тарифах і оподоткуванні, при цьому адміністрація СОК «Sportrend» забов’язана попередити про це відвідувачів шляхом розміщення інформації на рецепції клубу та інтернет ресурсах клубу мінімум за один тіждень до зміни цін на спортивно-оздоровчі послуги.
 6. Вхід на грунтові тенісні корти допускається ліше в тенісному взутті. Черговий по кортах має право не допустити на тенісний корт відвідувача в якого відсутне тенісне взуття. Грощі не будуть повернені.
 7. Ігровий час на тенісному корті 55 хвилин.
 8. При умисному нанесенні шкоди майну клубу, а також прі нецензурних висловах на кортах відвидувачами, черговий має право перервати проведення занзанять або використання тенісного корту під оренду з подальшим відстороненням відвідувачів з корту. Оплата при цьому повернена не буде.
 9. На тенісних кортах СОК «Sportrend» мають право надавати послуги з тенісу лише тренери клубу «Sportrend» за вийнятком відведеного часу узгодженого з адміністраціею клубу. В разі порушення цього правила, шляхом утаєння від адміністрації клубу достовірної інформації за фактом використання тенісних кортів, відвідувачі, які будуть  відмічені в процесі тренувань з тренерамі не клубу «Sportrend», наступного разу на корти допущенні не будуть.
 10. Групи для тренувань з тенісу формуються на підставі прідбаних абонементів. За групою закріплюються певні дні та часи тренувань. Це гарантує відвідувачі місце в групі, за якою він закриплений. Разові заняття несуть в собі завдання ознайомлення і не є інструментом формування груп.
 11. Тренери клубу «Sportrend» Зобовьязані вести облік наявності оплати у відвідувачів групових заннять за для проведення продуктивних тренувань та сприяти вирішенню всіх питань щодо можливих непорозумінь із відвідувачем.
 12. Забороняється знаходитись на тенісних кортах клубу «Sportrend» у нетверезому і наркотичному сп’янінні, а також розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої, вживати наркотичні засоби.
 13. Відвідувач придбавши будь яку послугу клубу на тенісних кортах «Sportrend», повинен ознайомитись з правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» витікаючих з положення про порядок надання спортивно-оздоровчих послуг на тенісних кортах клубу «Sportrend» на адміністрації клубу. Придбиння послуг клубу або особистий підпис під Правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» с згодою відвідувача до вимог які встановлюються клубом «Sportrend» для відвідувачів. За небожання ознайомитися з Правилами відвідування тенісних кортів «Sportrend» – адміністрація відповідальності не несе.
 14. Відвідувачу клубу «Sportrend» може бути відмовлено в наданні спортивно-оздоровчих послуг, якщо він не дотримуеться Правил відвідування тенісних кортів клубу «Sportrend», а також не має наміру їх дотримуватись.
 15. Щоб уникнути непередбачених ситуацій і певної напруженості, а також для створення необхідних умов що стосується тренувального процесу, забороняється виходити на тенісни корти глядачам або другим відвідувачам, не причетних до тренувального процесу або оренди тенісних кортів, включаючи батьків і родичів дітей, які на данний момент проводять тренування.
 16. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за цінні речі, які не були здані на зберігання черговому адміністратору спортивного комплексу.
 17. Адміністрація мережі спортивних комплексів Sportrend залишає за собою право відмовити клієнту в наданні послуг без пояснення причин.